واکنش قائم مقام باشگاه پدیده به لغو دیدار این تیم برابر استقلال؛ برای خارج کردن یک تیم از بحران ما را وارد بحران می نمایند!

مجتبی سرآسیایی، قائم مقام باشگاه پدیده خراسان گفت: خواهش می کنم اگر می خواهند به استقلال یاری نمایند تا از بحران دور گردد، پای خادمین مردم را به این ماجرا باز ننمایند.

واکنش قائم مقام باشگاه پدیده به لغو دیدار این تیم برابر استقلال؛ برای خارج کردن یک تیم از بحران ما را وارد بحران می نمایند!

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی باشگاه فرهنگی ، ورزشی پدیده خراسان، مجتبی سرآسیایی با انتقاد از لغو دیدار پدیده - استقلال تهران گفت: واقعاً از شنیدن این خبر و دلایلی که برای آن مطرح شده است، شوکه شدیم. سازمان لیگ اعلام نموده است که نیروی انتظامی مشغله دارد و به همین خاطر دیدار پدیده - استقلال لغو شده است. از دوستان خواهش می کنم اگر می خواهند به استقلال یاری نمایند تا از بحران دور گردد، پای خادمین مردم را به این ماجرا باز ننمایند. فکر می کنم این مسائل البته به بالاتر از سازمان لیگ مربوط می گردد و به هیچ وجه اتفاقی که اتفاق افتاده یک مسئله عادی نیست و ابعاد پیچیده ای در پشت پرده دارد.

وی اضافه نمود: چطور ممکن است نیرویی که این آرامش و امنیت را در کشور برقرار نموده است به واسطه برگزاری یک مسابقه فوتبال نتواند امنیت را برقرار کند؟ نیروی انتظامی که ما می شناسیم قطعاً با آنچه که سازمان لیگ اعلام نموده است، فرق دارد. قید شده است که میهمانان خارجی به تهران آمده اند. مگر این نخستین باری است که تهران میزبان اشخاص و شخصیت هاست؟ هر ماه چندین وزیر و رئیس جمهور و … از اقصی نقاط جهان وارد پایتخت جمهوری اسلامی ایران می شوند. مملکت را تعطیل می نمایند تا امنیت برقرار گردد؟ مسلماً نه!

قائم مقام باشگاه پدیده خراسان با انتقاد از وزارت ورزش و جوانان گفت: باورکردنی نیست که نیروی انتظامی چنین موضوعی را مطرح نموده باشد. از مسئولان سازمان لیگ درخواست می کنم در راستای شفاف سازی، نامه مکتوب نیروی انتظامی در این خصوص را رسانه ای نمایند. وزارت ورزش و جوانان چرا برای خارج کردن یک تیم از بحران، پدیده صدرنشین را وارد بحران می نماید؟

سرآسیایی توضیح داد: با وجود همه مسائل ریز و درشتی که داریم در صدر جدول لیگ برتر قرار گرفته ایم. از سال ها قبل بارها گفتیم که جنگ نابرابری در فوتبال ایران وجود دارد. اگر قرار است آپشن های خاص برای تیمی پرطرفدار باشد و تیم های شهرستانی حتی از حق طبیعی خودشان هم محروم باشند، دیگر چرا لیگ برتر برگزار می کنیم؟ در بزرگی سرخابی های پایتخت شکی نیست، اما نباید حق بقیه خورده گردد تا تیمی از بحران درآید.

مدیر تیم فوتبال پدیده خراسان با لغو این دیدار 22 روز پدیده بازی رسمی نخواهد داشت و بعد از آن باید هر چهار روز یک بار بازی های سنگین داشته باشیم. ضمن اینکه دو بازی آخر خود در نیم فصل اول را باید در خانه رقبا برگزار کنیم. بعد از مصاف با سپاهان در اصفهان باید به تهران برویم تا با استقلال رودررو شویم. گویا در وزارت ورزش و جوانان می خواهند یک تیم را از بحران درآورند و ما را مستقیماً وارد بحران و حواشی نمایند و جالب اینکه برای رسیدن به هدف خود حتی اقتدار نیروی انتظامی را هم زیر سؤال می برند.

سرآسیایی توضیح داد: اجازه بدهید باور نکنیم که نیروی انتظامی کشورمان از برگزاری دو دیدار در دو روز عاجز است! تاریخ برگزاری دیدار برگشت فینال آسیا از چه زمانی معین شده بود؟ از روزی که پرسپولیس فینالیست شده تا امروز، چطور ممکن است نیروی انتظامی دو روز به شروع بازی گفت این دیدار باید لغو گردد؟ یعنی این یک ماه از برنامه سازمان لیگ آگاه نبودند؟

وی در خاتمه تأکید کرد: از گوشه و کنار به ما می گفتند که تیم مشهدی دشمن زیاد دارد و خیلی ها دوست ندارند پدیده خراسان در صدر جدول قرار گیرد. شاید خوش بین بودیم که باور نمی کردیم، اما واقعیت این است که در پشت پرده مسائلی در جریان است که می خواهند پدیده را پایین بیاورند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "واکنش قائم مقام باشگاه پدیده به لغو دیدار این تیم برابر استقلال؛ برای خارج کردن یک تیم از بحران ما را وارد بحران می نمایند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش قائم مقام باشگاه پدیده به لغو دیدار این تیم برابر استقلال؛ برای خارج کردن یک تیم از بحران ما را وارد بحران می نمایند!"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید