نمایش او در روزهای پایانی + تیزر

نمایش او به کارگردانی آرش دادگر تنها 10 شب دیگر در سالن سمندریان تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه خواهد بود.

نمایش او در روزهای پایانی + تیزر

به گزارش خبرنگاران به نقل از مشاور رسانه ای نمایش، تیزر نمایش او که از هشت شهریور در سالن سمندریان تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه رفته است منتشر شد. این اثر توسط محمد خاکزاد ساخته گردیده است.

او، تنها 10 شب دیگر اجرا خواهد داشت. این اثر نمایشی که نوشته مهدی تاج الدین است با کارگردانی آرش دادگر در دو نوبت و در ساعت های 19 و 21 روی صحنه می رود.

وحید لک مجری طرح و امین طباطبایی، سوگل قلاتیان، عمار عاشوری، نازنین نادرپور، شهاب خاضع حق، ندا حبیبی، راحله بدیعی، شیما جهانگیری و پرستو علی نسب بازیگران او هستند. حورا رستگار نیز به عنوان بازیگر خردسال در این نمایش حضور دارد.

مشاور کارگردان: شهرام احمدزاده، طراح صحنه: آرش دادگر، طراح نور و ساخت ویدئو: علی رضا زندیه، ساخت تیزر و ویژوآل: محمد خاکزاد، طراح پوستر و بروشور: امیر رجبی، استوری بورد: امین دهقان، مهندسی صدا: علی کلانتری، گروه کارگردانی: عمار عاشوری، زهره رستمی، حامد مقدسی، مدیر اجرا: بهروز سمامی و مدیر صحنه: امیر علی پَریز دیگر عوامل این اثر نمایشی هستند.

در خلاصه داستان نمایش او چنین آمده است: تصویر جان دادن مقتول را همه دیدند ولی او را کسی ندید. ده سال گذشت. او و اسلحه اش به غبار فراموشی سپرده شدند تا اینکه یک دوربین مداربسته تصویری از او را شکار می نماید! کارآگاهی از دایره جنایی با همین سرنخ پرونده قدیمی را از سر می گیرد.

مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی نماید. فایل آن را از اینجا دانلود کنید: video/mp4منبع: خبرگزاری ایسنا

به "نمایش او در روزهای پایانی + تیزر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایش او در روزهای پایانی + تیزر"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید