فوتبال دنیا، ساری: فقط یک نفر می تواند مرا متقاعد به ترک سیگار کند، نتوانستم با بازیکنانم خداحافظی کنم

سرمربی تیم فوتبال چلسی می گوید اگر یک نفر از او درخواست کند دیگر سیگار نخواهد کشید.

فوتبال دنیا، ساری: فقط یک نفر می تواند مرا متقاعد به ترک سیگار کند، نتوانستم با بازیکنانم خداحافظی کنم

به گزارش خبرنگاران، مائوریتزیو ساری می گوید هرگز نتوانسته فرصتی برای خداحافظی با بازیکنان سابقش در ناپولی پیدا کند.

ساری به نشریه ماتینوی ایتالیا گفت: همیشه وقتی در ناپل مرا فرمانده صدا می کردند، خوشم می آمد چون باعث می شد احساس کنم که نماینده این شهر هستم، البته بار مسئولیتم را هم سنگین می کرد چون می دانستم که مردم ناپل از من چه می خواهند. در لندن من بعد از بازی چلسی مقابل آرسنال توانستم در خیابان ها قدم بزنم اما ناگهان به یک گروه از طرفداران ناپولی برخوردم و آنها نمی گذاشتند حتی یک قدم جلوتر بروم! احساس خیلی خوبی به من دست داد چون فهمیدم که آنها هنوز مرا فراموش نکرده اند. رفتن من از ناپولی خیلی سریع رخ داد. من فرصت خداحافظی از بازیکنانم را پیدا نکردم. الان اما می خواهم کارم را انجام دهم و بگویم، پسرها شما خارق العاده اید. همینطور ادامه دهید چون می توانید به هدف تان برسید و رؤیای تان را محقق کنید.

ساری در انگلیس به خاطر کشیدن سیگارهای پی در پی سوژه رسانه ها گردیده است اما او می گوید که فقط یک نفر می تواند ترغیبش کند که سیگار را ترک کند. سرمربی چلسی گفت: زمانی که پدرم فهمید من از چلسی پیشنهاد دارم به من گفت که به لندن بروم چون کار درستی است. او گفت حداقل تا وقتی در لندن هستم سیگار را کنار بگذارم. او تنها کسی است که در عرض 5 دقیقه می تواند عقیده استوار مرا در هر زمینه ای سست کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، ساری: فقط یک نفر می تواند مرا متقاعد به ترک سیگار کند، نتوانستم با بازیکنانم خداحافظی کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، ساری: فقط یک نفر می تواند مرا متقاعد به ترک سیگار کند، نتوانستم با بازیکنانم خداحافظی کنم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید