دستگیری زن آرایشگری که تصاویر خصوصی مشتری خود را منتشر کرد

رئیس پلیس فتای کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری آرایشگر زنی که به صورت غیرمجاز اقدام به انتشار تصاویر مشتریان خود در شبکه های اجتماعی می کرد، اطلاع داد.

دستگیری زن آرایشگری که تصاویر خصوصی مشتری خود را منتشر کرد

به گزارش خبرنگاران، روح الله شهبازی پور گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان یاسوجی مبنی بر اینکه شخصی اقدام به انتشار تصاویر خصوصی همسر وی در شبکه های اجتماعی نموده است، موضوع در دستور کار این پلیس نهاده شد.

وی اظهار کرد: با آنالیز های فنی انجام شده معلوم شد که صفحه ایجاد گردیده متعلق به یک سالن آرایش زنانه می باشد که آرایشگر این سالن با ترفندهایی و با سوء استفاده از اعتماد مشتریان خود اقدام به تهیه عکس از آنان نموده و سپس آن ها را جهت تبلیغ سالن آرایش خود و بدون رضایت مشتریان در صفحات شبکه های اجتماعی منتشر می کرد .

رئیس پلیس فتای کهگیلویه و بویراحمد گفت: با دستور مقام محترم قضایی، کارشناسان این پلیس در محل حاضر و متهم را به این پلیس دلالت دادند و در تحقیقات بعمل آمده متهم ابتدا منکر این قضیه شد و اعلام داشت که عکس ها را با رضایت مشتریان خود منتشر می نموده است .

شهبازی پور توضیح داد: پس از حضور شاکی به همراه همسر خود و مشاهده مستندات پرونده، متهم به بزه ارتکابی خود اعتراف که نهایتا گزارش پرونده به همراه متهم جهت ادامه مراحل به دادسرا ارسال شد.

وی با توصیه به شهروندان، ادامه داد: هنگام مراجعه به سالن های زیبایی مراقب باشید که به هیچ وجه از شما عکسی جهت تبلیغ گرفته نگردد، چرا که این موضوع می تواند منجر به سوء استفاده از آن ها گردیده و موجبات مزاحمت را برای شما فراهم کند .

رئیس پلیس فتای استان بیان کرد: انتشار هرگونه عکس و کلیپ تحت هر عنوان و با هر منظوری بدون اجازه صاحب عکس و فیلم ممنوع بوده و جرم است و فرد باید در صورت شکایت در محاکم قضایی پاسخگو باشد .

شهبازی پور در خاتمه ضمن یادآوری قانون جرایم رایانه ای از شهروندان خواست: در صورت مواجهه با این چنین مشکلاتی حضورا به مراکز پلیس فتا مراجعه نموده و یا از طریق سایت پلیس فتا پلیس را در جریان بگذارید تا از طریق قانونی به آن رسیدگی گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "دستگیری زن آرایشگری که تصاویر خصوصی مشتری خود را منتشر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری زن آرایشگری که تصاویر خصوصی مشتری خود را منتشر کرد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید